8 мультсеріалів на YouTube для цікавого вивчення англійської з дітьми

cartoons

Мультсеріали англійською — це простий та ефективний метод вивчення мови, який забезпечить прогрес та відмінний настрій як дітям так і дорослим. Тому ми зібрали для вас найкрутіші мультсеріали, які можна переглянути на YouTube.

Дивитись мультики краще без перекладу. Слова в них найпростіші та всі значення зрозумілі з контексту. Користь: нові слова та вирази, розвиток навичок сприйняття англійської мови на слух і вимови. Просто попросіть дитину повторювати вголос слова та фрази за героями цих мультфільмів! Результат вас здивує.

Peppa Pig

Один з найпопулярніших каналів англійською мовою. Найкращий спосіб прищепити любов до англійської, зв’язати в уяві дитини навчання з його улюбленим персонажем. Тому якщо дитина любить свинку Пепу, вам сюди. Діалоги героїв супроводжуються субтитрами, так що водночас дітки зможуть вивчити, як пишуться всі слова. Завдяки чіткій вимові та простій лексиці мультик підійде для дітей та дорослих студентів з початковим рівнем англійської.

Ben and Holly’s Little Kingdom

Це захоплюючий мультфільм, який підійде дітям та дорослим студентам з початковим рівнем англійської. За допомогою кожної серії можна тренувати сприйняття британської англійської мови на слух і засвоїти найпростішу лексику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фільмів про казкові світи англійською для дітей та дорослих

PJ Masks

Діалоги персонажів звучать простою та зрозумілою англійською мовою та супроводжуються субтитрами, що дозволяє водночас запам’ятовувати, як пишуться всі слова.

8-cartoons

Bananas in Pyjamas 

Веселі герої мультфільму не лише навчать діток говорити та будувати речення англійською, але й розкажуть про те, як важливо робити зарядку, чистити зуби, мити руки, складати на місце іграшки та багато іншого. Прості репліки, чітка й дуже повільна вимова. Навіть якщо ви маєте початковий рівень, ми радимо вам теж спробувати. В крайньому разі вмикайте субтитри.

Masha and The Bear

Маша — маленька дівчинка, дуже рухлива і неслухняна, уперта, допитлива і часом набридлива. Вона обожнює пригоди й любить бути в центрі подій. Мультик подарує вам чудовий настрій та гарну практику англійської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Англійська з дітьми вдома: як правильно організувати навчання

Adventure Time

Кумедний мультик про чудернацькі пригоди хлопчика і собаки. За переглядом ви чудово проведете час із дітьми або друзями та розширите свій вокабуляр фразовими дієсловами та розмовним сленгом.

Thomas & Friends

Мультик створений за мотивами книжки “Thomas and Friends”, розповідає про пригоди маленького потяга Томаса, який потрапляє в різні кумедні ситуації. Мультфільм англійською мовою з субтитрами, дозволяє глядачам вчити корисні фрази та вирази.

Caillou

Мультфільм з хорошою, чіткою вимовою і субтитрами розповідає про хлопчика, який разом з татом і мамою відвідують різні місця (майданчики, зоопарк), займаються домашніми справами. У процесі перегляду мультфільму, ви вчите базові слова та практикуєте Listening Skills.

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про те як розговорити дитину англійською? 6 веселих ідей + 4 сайти для щоденного навчання.